JAZDA TERENOWA JESZCZE
BARDZIEJ EKSCYTUJĄCA

Każdy z nas kocha szybkie wycieczki, ale bądźmy szczerzy – czasami mamy ochotę na mocniejsze doznania niż zwykły wyjazd za miasto. W naszym SUV-ie drzemie wolna i nieokiełznana dusza, ale też funkcjonalność i wygoda, których oczekujesz. Duch tego samochodu jest przede wszystkim tam, gdzie wolna przestrzeń, a napęd na cztery koła to jego mocny argument w terenie. Wsiądź za kierownicę, naciśnij pedał gazu i poczuj wiatr we włosach.

SEAT Altea Freetrack to doskonałe połączenie wygody i funkcjonalności, które przyciąga amatorów przygody w dobrym stylu. Ten samochód to zarówno dzika bestia, jak i chłodna miejska elegancja – to SUV z prawdziwego zdarzenia, który doskonale pokonuje wszelkie trudności SEAT Altea Freetrack świetnie sprawdza się w terenie, zachowując przy tym interesujący miejski styl dzięki zgrabnej sylwetce i funkcjonalnym dodatkom, przydatnym w każdej sytuacji.

SEAT Altea Freetrack jest autem użytecznym i funkcjonalnym. Przestronne wnętrze zapewnia kierowcy komfort jazdy, a najnowsze rozwiązania techniczne pod maską to gwarancja wysokiej mocy i absolutnej niezawodności.

Kto powiedział, że na bezdrożach kończy się cywilizowany świat?

Ciesz się wolnością.

Bookmark and Share