Ibiza 5D parked in the street with a cyclist.side view.  - 5-door SEAT Ibiza 5D

DETALE BUDUJĄ CAŁOKSZTAŁT

Technologie zastosowane w 5-drzwiowym Seacie Ibiza to nie sztuka dla sztuki. Mają one ściśle zdefiniowane zadania i cel. Służą udoskonaleniu osiągów tego samochodu, a także poprawie Twojego poczucia pewności i bezpieczeństwa za kierownicą. Dzięki temu każdy odcinek drogi w Ibizie pokonasz sprawnie i bezproblemowo, co pozwoli Ci odbierać podróż wszystkimi zmysłami i z niebywałą przyjemnością.

KOMPUTER POKŁADOWY

W 5-drzwiowej Ibizie wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby poznać dokładną datę i godzinę uruchomienia silnika, ilość spalonego paliwa, zasięg samochodu i inne parametry istotne na trasie. Komputer pokładowy zapisuje bowiem informacje związane z podróżą i na bieżąco dostarcza Ci ich, co pozwala perfekcyjnie kontrolować jazdę. Fabrycznie zamontowane i w pełni zintegrowane wsparcie dla systemów nawigacyjnych pozwoli Ci z kolei uniknąć sytuacji, gdy błędnie obierzesz kierunek podróży.

SYSTEM ROZRYWKI

Twój SEAT Ibiza 5D posiada wszystko, czego można oczekiwać od samochodu – m.in. mocne radio z odtwarzaczem CD i MP3 wyposażone w sześć głośników, z których płynie krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki temu model ten odznacza się najlepszą akustyką w swojej klasie. Do Twojej dyspozycji oddajemy także złącze AUX-IN i Bluetooth®, przez co bez trudu podłączysz w aucie iPod'a lub inny odtwarzacz multimedialny. Ponadto Bluetooth® to wygodne rozwiązanie dla amatorów rozmów przez zestaw głośnomówiący.

WSPOMAGANIE KIEROWNICY DOSTOSOWUJĄCE SIĘ DO PRĘDKOŚCI JAZDY

Przekonaj się, jak płynne i przyjemne może być manewrowanie autem podczas parkowania. Zapewnij sobie możliwość idealnego wyczucia samochodu w trakcie podróży i doskonałej kontroli jezdni przy każdej prędkości. Po prostu wsiądź za kierownicę 5-drzwiowego SEAT-a Ibiza.

CLIMATRONIC

Unikatowy system klimatyzacji Climatronic w Seacie Ibiza monitoruje sytuację pogodową na zewnątrz i odpowiednio dostosowuje temperaturę we wnętrzu auta, wpuszczając więcej lub mniej chłodnego powietrza. Każdy z nas nieco inaczej odczuwa jednak temperaturę otoczenia. Dlatego Climatronic umożliwi tworzenie odrębnych stref klimatycznych dla kierowcy i pasażerów. Wszystko po to, by każdy użytkownik Ibizy czuł się komfortowo.

WIELOFUNKCYJNA KOLUMNA KIEROWNICY

Składana i w pełni regulowana kolumna kierownicy pozwala na sterowanie najważniejszymi funkcjami w samochodzie bez zdejmowania z niej rąk i bez odrywania oczu od jezdni. W Seacie Ibiza kierownica to swoiste centrum dowodzenia. Podczas parkowania będzie Ci asystować tylny czujnik parkowania. Dzięki niemu wpasujesz się nawet w trudno dostępne miejsca.

ASYSTENT PODJAZDU (HILL HOLD CONTROL)

Ta funkcja to doskonała pomoc podczas ruszania na stromych zboczach. Głowa do góry – Twój samochód już nigdy się nie stoczy!

Bookmark and Share