KOMFORT POŁĄCZONY Z PASJĄ

Nowy SEAT Ibiza Cupra to samochód sportowy, który został wyposażony w dziesiątki funkcjonalności zapewniających bezpieczeństwo, komfort oraz dostęp do niezbędnych informacji bez względu na warunki jazdy.

TECHNOLOGIA DOTYKOWA

SEAT Portable System zapewnia niezbędną kontrolę. Nowoczesny dotykowy ekran nawigacyjny z systemem rozpoznawania głosu, komputerem pokładowym oraz radiem i odtwarzaczem CD/MP3 z łączem Bluetooth – wszystko to sprawia, że jazda upływa płynnie i komfortowo.

POMOCNA DŁOŃ

Funkcja Coming & Leaving Home, automatyczny czujnik świateł i deszczu oraz przeciwodblaskowe lusterko wsteczne umożliwią bezpieczną jazdę w każdych warunkach.

WYDAJNOŚĆ I MOC

Nowy SEAT Ibiza Cupra został wyposażony w zaskakująco potężny i zarazem wydajny silnik 1.4 TSI o mocy 180 KM. Jest on jednym z najlepszych silników w swojej klasie i spala zaledwie 5,9 l na 100 km.

PROWADZIĆ Z ENERGIĄ

Systemy ESP (elektroniczny program stabilizacji) oraz XDS (elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego) poprawia komfort jazdy, a twardsza praca amortyzatorów i resorów oznacza mniejsze przechyły nadwozia i szybsze pokonywanie zakrętów.

OPTYMALNA TEMPERATURA

Teraz już zawsze, nawet na najbardziej porywającej trasie, utrzymamy temperaturę sprzyjającą odpowiednim decyzjom. Zapewni nam to sterowana elektronicznie klimatyzacja.

17-calowe felgi aluminiowe plus czerwone hamulce wyścigowe
System przenośny SEAT - technologia dotykowa na każdą podróż
Systemy ESP oraz XDS poprawiają komfort jazdy
Elektroniczna klimatyzacja
Bookmark and Share