SEAT Leon 5D Hatchback: Rodzinny samochód

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA

Dla większości kierowców nie istnieje takie pojęcie jak „zbyt bezpieczne”. Lub „zbyt wydajne”. Albo „za dużo wyposażenia”. Dlatego właśnie hatchback SEAT Leon jest wyposażony w udoskonalenia technologiczne w wydaniu premium.


System wspomagania kierowcy SEAT Driver Assist, zawierający najnowsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak System Rozpoznawania Zmęczenia, asystent pasa ruchu Lane Assist, asystent długich świateł High Beam Assist, system rozpoznawania znaków drogowych Traffic Sign Recognition oraz wiele innych, które w tandemie pomagają Ci odnaleźć się na każdym etapie podróży Twoim rodzinnym samochodem, podczas gdy najnowocześniejszy system informacyjno-rozrywkowy Infotainment System pozwala Ci cieszyć się każdą chwilą.

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane grafiki i zdjęcia mają charakter jedynie poglądowy. Dotyczy wybranych aut z oferty magazynowej. Dla pozostałych aut z oferty magazynowej oraz aut zamówionych do produkcji rabat nie obowiązuje. Czas trwania promocji jest ograniczony i trwa do wyczerpania zapasów. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.