LeonST

JUŻ OD

59 400 pln

RATA MIESIĘCZNA JUŻ OD

508 pln/m-c

OCENA BEZPIECZEŃSTWA EURO NCAP

SEAT icon logo Euroncap SEAT icon 5 stars Euroncap

ZUŻYCIE PALIWA

fuel 3,6 l/100 km

OPIS

Wszechstronny w każdym calu

SEAT Leon ST jest jednym z najmłodszych dzieci rodziny SEAT-a. Został stworzony po to, by przestrzeń i wszechstronność mogła być zamieniona w osiągi a to potrafi tylko Leon. Pod przebraniem coupe kryje się mistrz pojemności, o której nie miałeś pojęcia. SEAT Leon ST został zaprojektowany, by Cię zachwycić.

Oto Leon ST

PRZESTRZENNOŚĆ

Wnętrze pełne możliwości

Mocnymi stronami SEAT-a Leona ST są wszechstronność i olbrzymia pojemność, dochodząca nawet do 1470l. Ponieważ na najważniejsze rzeczy potrzebujesz dużo miejsca, Leon ST został wymyślony jako samochód rodzinny z miejscem na wiele bagażu. Ładuj go, na pewno się zmieści.

Odkryj jego Pojemność

TECHNOLOGIA

Zaskakująca technologia

Po samochodzie, który jest przeznaczony dla całej rodziny nie możesz oczekiwać niczego innego, tylko najnowszych technologii. To one mają spowodować, by Twoje podróże dalsze i bliższe były łatwiejsze, bezpieczniejsze i dużo wygodniejsze.

  • Tylna kamera
  • Dynamiczna kontrola podwozia
  • SEAT Mirror Link
  • Pełne lampy przednie LED
Technologia Leona ST

BEZPIECZEŃSTWO

Sprawa rodzinna

Bezpieczeństwo SEAT-a Leona ST jest gwarantowane z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest Twoja rodzina. Samochód, który został zaprojektowany po to, by mieć jedynie dobre wrażenia z jazdy musi traktować bezpieczeństwo pasażerów bardzo poważnie. Możesz być pewien, że został wyposażony w najlepsze i najbezpieczniejsze funkcje, byś miał w drodze święty spokój.

  • System rozpoznawania znaków
  • System rozpoznawania zmęczenia
  • Automatyczny postkolizyjny system hamowania
  • ISOFIX
Poznajmy szczegóły bezpieczeństwa

EKOLOGIA

W służbie ekologii

W dzisiejszych czasach, przemysł motoryzacyjny cechuje ekologiczna świadomość. Od samego początku marka SEAT dopełnia starań, by podążać zieloną ścieżką, w zakresie redukcji emisji CO2 i zużycia paliwa. Razem postawmy na zrównoważoną przyszłość.

AKCESORIA

Dopasować do potrzeb

SEAT Leon ST to samochód kompletny, jednak dodając kolejne funkcjonalności z szerokiej gamy akcesoriów, możesz jeszcze bardziej dostosować go do swoich potrzeb. Od opcji dekoracyjnych po zwiększenie możliwości przewozu i użyteczne dodatki, Leon ST będzie gotów do jazdy.

Wybierz ulubione

SERWIS SEAT

Mamy Cię pod opieką

Chcemy, byś jazdą SEAT-em się bawił bez problemów.Naszym celem jest zapewnić najlepszą możliwą opiekę i serwis Tobie i Twojemu SEAT-owi. Pozwól nam zadbać o to, gdy Ty cieszysz się jazdą.

Zobaczcie, jak możemy pomóc
DLA KAŻDEGO JEST WERSJA

Wybierz swojego
SEAT-a Leona ST

Leon ST

Cena od 66 200 zł

Pobierz cennik

Leon ST

Cena od 77 300 zł

Pobierz cennik

Leon ST

Cena od 82 500 zł

Pobierz cennik

Leon ST

Cena od 70 598 zł

Pobierz cennik

Leon ST

Cena od 114 800 zł

Pobierz cennik

Zapisz się na jazdę próbną

Formularz >