Martorell, 24/05/2016. - Jeśli szukasz zupełnie nowego SUV-a, który jest wypełniony po dach nową technologią... dobrze trafiłeś!

Dzięki nowemu SEAT-owi Ateca, poczujesz się, jakbyś był w XXII wieku. Dzięki naszej infografice poznasz jego 15 najważniejszych elementów i odkryjesz go na nowo. Od powitalnego światła, aż po elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika – wszystko tutaj służy przyjemności z jazdy.

A jaki jest dzisiaj Twój nastrój? Na co masz ochotę? Dzięki nowej technologii SUV-a będziesz mógł wybierać spośród ośmiu różnych kolorów oświetlenia wnętrza. Możesz wybrać się w teren dzięki trybom jazdy 4DRIVE, wejść do przyjemnego wnętrza w mroźny poranek dzięki ogrzewaniu postojowemu, a także otworzyć drzwi bez używania kluczyków za pomocą systemu Keyless.

Ale nie wszystko kręci się wokół wyposażenia i komfortu.  To bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jest to jeden z filarów modelu Ateca: Asystent Jazdy W Korku pomaga zatrzymać się i ruszyć w korku, a Czujnik Martwego Pola sygnalizuje kierowcy diodą w lusterku zewnętrznym, gdy inny samochód znajduje się w martwym punkcie. To wszystko dla Ciebie – po to, byś mógł czerpać więcej radości z jazdy.

Aby umieścić infografikę na swojej stronie skopiuj i wklej poniższy kod:

<a href="http://www.seat-auto.pl/samochody/suv-ateca/opis.html" title="Nowa technologia SUV-a SEAT Ateca"><img style="max-width:100%" src="http://www.seat-auto.pl/content/countries/pl/website/pl/o-nas/aktualnosci/samochody/seat-ateca-nowy-suv-technologia/_jcr_content/centerColumn/image_2ebf.resizeViewPort.noScale.jpg"></a>
<p>Odkryj <a href="http://www.seat-auto.pl/samochody/suv-ateca/opis.html">nowego SEAT-a Ateca</a>.</p>