04 kwietnia 2018

SEAT Polska ogłosił właśnie wyniki konkursu, w którym wybrano najlepsze salony dealerskie w swojej sieci. Nagroda Dealer Roku SEAT trafiła do salonu Dynamica. Dealer ten zwyciężył po raz trzeci w historii konkursu.

W konkursie Dealer Roku SEAT jury bierze pod uwagę m.in. wysokość wyników sprzedaży nowych samochodów oraz jakość usług serwisowych. Ocenia się także obsługę klienta i to, czy salon troszczy się o to, by wizerunek marki SEAT był zgodny z wytycznymi Volkswagen Group. Dealer Dynamica uzyskał najwyższe noty w każdej z siedmiu kategorii i po raz trzeci zdobył statuetkę Platynowego Leona.

Jesteśmy zaszczyceni kolejną nagrodą, którą przyznał nam SEAT. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód, że nasze usługi reprezentują wysoki poziom. Zamierzamy go dalej utrzymywać – mówi Jarosław Bochenek, Prezes Zarządu Dynamica. Po zdobyciu tej nagrody nie spoczniemy jednak na laurach, a wręcz przeciwnie – dodaje - będziemy zmotywowani do dalszego doskonalenia poziomu obsługi klientów w naszych salonach. Serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Od lat umacniamy wysokie standardy związane z jakością. – komentuje wyniki konkursu Jakub Góralczyk, kierownik ds. PR SEAT - Oferujemy najlepszy serwis, zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których Klient stoi zawsze na pierwszym miejscu. Salonowi Dynamica gratulujemy wygranej!

Kolejna edycja konkursu Dealer Roku SEAT już za rok.