Wśród modeli SEAT-a możesz liczyć na szeroką gamę aut typ hatchback – nowy Leon czy Ibiza. Bez względu na to, który z nich wybierzesz – 3- czy 5-drzwiowego, możesz być pewny, że w Twoje ręce trafi praktyczny i stylowy samochód hatchback, który oferuje wygodę i sportowy wygląd.

ATECA


Odkryj nowego SEAT-a Ateca, każdy jego szczegół wnętrza i nadwozia. To auto oferuje wszystko, czego będziesz potrzebował na co dzień – technologię i styl. Jego systemy jak  Front Assist, Asystent Parkowania, Aktywny tempomat czy Oświetlenie wnętrza LED z możliwością wyboru koloru zrobią na Tobie wrażenie.

SEAT Ibiza

Hatchback SC SEAT Ibiza Cupra, 5D i ST posiadają wszystkie zalety, jakich możesz oczekiwać o SEAT-a Ibizy. Zachwyci Cię w nich niedościgniona dynamika jazdy, która dostarcza czystej przyjemności i zastrzyku pozytywnych emocji, a także agresywna linia nadwozia i technologie takie jak systemy multimedialne z nawigacją satelitarną i bi-ksenonowe reflektory z kierunkowymi światłami AFS. O ochronę pasażerów i kierowcy w każdym modelu SEAT-a Ibiza hatchback dbają liczne elementy bezpieczeństwa, w tym XDS i opcjonalnie technologia asystenta kierowcy. Do dyspozycji kierowcy są również silniki, w których osiągi i idą w parze z ekonomicznością, dbając o domowy lub firmowy budżet.

SEAT Leon

Odkryj SEAT-a Leona ST, 5-drzwiowy hatchback lub 3-drzwiowe sportowe coupe. Samochody stylowe, prawdziwe i pełne ducha. Inspirujące nowymi kształtami, lekką ramą i bogactwem najnowocześniejszych technologii, w tym niewymagającym obsługi, automatycznymi reflektorami LED. Jest tu także asystent parkowania, elektryczny szyberdach i system SEAT Full Link, który jest źródłem rozrywki, pozwala na sprawną komunikację z otaczającym nas światem i kontrolę wybranych funkcji pojazdu. To samochód, który zmienia współczesny punkt widzenia na auta typu hatchback. Przestronny i dynamiczny, praktyczny i designerski – po prostu Leon.

 

Nowy SEAT Alhambra

Każda rodzina jest inna, więc musieliśmy stworzyć samochód, który może dostosować się do każdej z nich. Co to za auto? To SEAT Alhambra. Van, który zadba o to, by każda rodzina mogła zawsze podróżować bezpiecznie i komfortowo, gdziekolwiek tylko zechce. Wybierając SEAT-a Alhambra, możesz zdecydować się na zamówienie automatycznych drzwi przesuwnych, funkcji profil trasy, asystenta parkowania oraz panoramicznego dachu. Wewnątrz miejsca starczy dla nawet najbardziej wymagającej rodziny. SEAT Alhambra to aż 2340 litrów przestrzeni i mnóstwo technologii stworzonych po to, by każdy wspólny wypad mógł być tylko i wyłącznie wspaniałą rodzinną przygodą – m.in. system multimedialny z Bluetooth®. To samochód, który daje rodzinie wszystko, czego może zapragnąć.