Niektórzy kupują samochody sercem. Inni kupują je rozsądkiem. Ale czy to możliwe, aby samochód spełnił obydwa oczekiwania?

Jedno spojrzenie na nową gamę SEAT-a i już będziesz znał odpowiedź. To samochody, które nie tylko inspirują, a także odpowiadają na codzienne potrzeby. Od sportowych hatchbacków po ekologiczne kompakty – każdy z nich został zaprojektowany w parze z innowacyjną technologią, wydajnymi silnikami i perfekcyjnym układem jezdnym.

Jeśli chcesz kupić samochód, który będzie „uszyty” na Twoją miarę, znajdziesz go w salonie SEAT-a. Przykład? SEAT Ibiza, ikona marki, to auto którego osiągi, zwrotność i oszczędność towarzyszą codziennej praktyczności. Dzięki swoim nowoczesnym silnikom ma w sobie dynamiczne „serce”.

Przedstawiamy także pierwszego SUV-a marki – nowego SEAT-a Ateca. Jego zaawansowana technologia przydaje się w wielu codziennych sytuacjach i pozwala wyrwać się z rutyny. W tym aucie można poczuć się wyjątkowo.

Kolejnym bohaterem marki jest SEAT Mii - mały samochód z wielką miłością do miasta. Leon CUPRA to z kolei samochód dla tych, którzy bezustannie marzą o sportowej jeździe. A SEAT Alhambra to wybór tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają liczną rodzinę.

SEAT to propozycja dla kierowców, którzy nie chcą rezygnować z dynamicznego charakteru auta, a jednocześnie chcą cieszyć się oszczędnością. Ich silniki z bezpośrednim wtryskiem Common Rail są mistrzami eko-jazdy i spełniają najnowsze wymagania EU6.

Wewnątrz każdego z modeli znajdziesz mnóstwo nowoczesnej technologii, która ma służyć nie tylko bezpieczeństwu, ale i przyjemności podróżowania. To wynik naszej pasji, jaką wkładamy w każdy samochód.

Zobaczysz to, gdy zdecydujesz się na jeden z naszych modeli. To dużo więcej niż karoseria i technologia. To śródziemnomorski charakter i inżynieria, która imponuje.

ATECA 

Nasz pierwszy SUV, który wychodzi naprzeciw codziennej rutynie. Jego technologia i design to wzór nowoczesności.

SEAT Mii
Mały samochód, którey otwiera drzwi do wielkiego miasta. Bardzo mały, ale z wnętrzem i technologiami, których możesz potrzebować. Dowiedz się więcej o SEAT-cie Mii.

SEAT Ibiza
Jedyny w swoim rodzaju SEAT Ibiza. Dostępny w wersji 3- i 5-drzwiowej, jak również jako kombi i CUPRA. Zwinny, o wspaniałych osiągach, wzbogaca ulice swoim stylem. Dowiedz się więcej o SEAT-cie Ibiza.

SEAT Leon

Gdzie moc spotyka perfekcjonizm. Hatchback dla tych, którzy wierzą w prowadzenie. Dowiedz się więcej o SEAT-cie Leon.

Nowy SEAT Alhambra
Wszechstronny 7-osobowy van z wnętrzem o pojemności 2340 litrów. Oraz mnóstwo przestzreni dla twojej wyobraźni. Dowiedz się więcej o SEAT-cie Alhambra

SEAT Toledo

Stworzony z myślą o ludziach. SEAT Toledo zapewnia miejsce wszystkim i ich bagażom. Dowiedz się więcej o SEAT-cie Toledo.