SEAT posiada obszerną gamę małych samochodów. Gama małych samochodów Seata jest obszerna. Ale jedyną małą rzeczą w ich przypadku jest ich rozmiar. Idee, które się w nich kryją są wielkie, a wykorzystana w nich technologia inspiruje na wielką skalę.

SEAT Mii

SEAT Mii to samochód miejski, który odnajduje sens istnienia w wielkiej miejskiej dżungli. Dostępny w wersji 3- lub 5- drzwiowej, wyposażony w najnowocześniejsze technologie, w tym asystenta bezpieczeństwa i Przenośny System Live*, który zawiera aplikację telefoniczną**, nawigację satelitarną, Bluetooth® i nową funkcję Eco Trainer. To poręczne urządzenie wyświetla wszystkie informacje z Twojego komputera pokładowego, radia i odtwarzacza CD. To mały samochód, który daje duże możliwości. Już dziś zdobądź swojego SEAT-a Mii.

*Zawiera jeden miesiąc bezpłatnej usługi Live. Usługa dożywotnia do nabycia w sklepie Garmin Fresh. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się ze swoim dealerem.

**Tylo dla krajów EU6

SEAT Ibiza 5D

SEAT Ibiza 5D to mały samochód z ogromnym potencjałem. Wyposażony w najnowsze technologie, które sprawiają, że jest jednym z najbardziej komfortowych, najbezpieczniejszych i dających najwięcej radości z jazdy samochodów w swojej klasie. Od systemów multimedialnych z Bluetoothem® do bi-ksenonowe reflektorów z adaptacją świateł AFS, jest samochodem, który jest równie inteligentny, jak pożądany. Wystarczy spojrzeć na te precyzyjnie dynamiczne linie i łagodny wygląd. Z równo zbilansowaną przestronnością i komfortem oraz ekonomicznymi i mocnymi silnikami, jest wszechstronnym samochodem, który zachwyci cię pod każdym względem.

SEAT Ibiza SC


Przedstawiamy Seata Ibizę SC. Sportowe Coupé, które wprowadza sportowy wygląd i prowadzenie do segmentu małych samochodów. Ekscytujący kształt i atletyczny wygląd sprawiają, że jest to samochód, który wyznacza standardy sportowej elegancji. Wyposażone we wszystko, czego można oczekiwać od Ibizy, w tym system multimedialny z Bluetoothem® i oczywiście, bi-ksenonowe reflektory z funkcją adaptacji świateł AFS. Jest nawet pakiet nawigacyjny i tempomat dla zapewnienia większego komfortu na długich trasach. Dostępne z silnikami Ecomotive, a także jako potężny FR. SEAT Ibiza SC jest małym samochodem, który bawi się z dużymi chłopcami.

SEAT Ibiza CUPRA

Przedstawiamy SEAT-a Ibizę CUPRĘ, rasowego w środku i na zewnątrz. CUPRA odziedziczyła wszystko, co mieli  jej poprzednicy a dodatkowo otrzymałą skrzynię DSG i silnik o mocy 180 KM oraz reflektory bi-ksenonowe. Z pewnością będzie wyróżniać się z tłumu.