W porównaniu do innych minivanów, nowy SEAT Alhambra jest minicudem, który został zaprojektowany tak, aby na każdym kroku wyróżniać się w swojej klasie. Samochód rodzinny, który jest wystarczająco duży i elastyczny, by przetransportować cały Twój świat razem z Tobą - bezpiecznie i wygodnie. Jest wyższy, by łatwiej wsiadać i wysiadać. Opcjonalne automatyczne drzwi przesuwne gwarantują wygodny dostęp do wnętrza zarówno młodszym i starszym, jak i tym trochę starszym. Jest to również rozwiązanie, w którym zakochają się domowe pupile. Co więcej, Alhambra ma wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów – dokładnie 2340 litrów pojemności. 

Rodzinny minivan wypełniony innowacjami

Ale SEAT Alhambra to nie tylko minivan, który zaskoczy Cię praktycznością. To rodzinne auto jest wyposażone w najnowszą technologię przemieniającą każdy kilometr podróży w niezapomnianą przygodę. Dzięki systemowi multimedialnemu z Bluetooth®, pasażerowie nigdy nie będą się nudzić. W modelu Alhambra znajdziesz również system bezkluczykowy KESSY, technologię Mirror Link, elektryczną tylną klapę bagażnika czy asystenta parkowania.

Bezpieczna podróż dla całej rodziny

Bezpieczeństwo jest wielkim priorytetem w minivanie Alhambra. O ochronę kierowcy i jego pasażerów dba siedem poduszek powietrznych, bi-ksenonowe reflektory, a także asystent parkowania dostępny w opcji. Dodatkowo funkcja profilu trasy dostosowuje zawieszenie w zależności od Twojego nastroju oraz rodzaju nawierzchni i warunków jazdy. Co więcej, SEAT Alhambra zostawił konkurencję daleko w tyle zdobywają maksymalną liczbę 5 gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP.

Silniki – moc ekologicznych rozwiązań

Dzięki szerokiej gamie mocnych i ekonomicznych silników nowy SEAT Alhambra to minivan, który ma wszystko. SEAT jest w czołówce firm motoryzacyjnych stawiających na ochronę środowiska. Dlatego tworzymy śliniki, które są jednocześnie ekologiczne, oszczędne i bardzo wydajne.