Każdego dnia w salonach SEAT-a czeka na Ciebie aktualna i imponująca oferta na nasze modele. Bez względu na to, czy szukasz samochodu dla siebie, czy całej floty dla swojej firmy, znajdziesz wiele ciekawych ofert, które z łatwością dopasujesz do możliwości swojego budżetu i akceptowalnych przez siebie warunków. Już dziś ruszaj do najbliższego dealera SEAT-a lub po prostu sprawdź online najnowsze informacje na temat naszych modeli – Leon, Ibiza, Ateca, Alhambra, Toledo czy Mii.

Bogata oferta modeli SEAT-a zawsze idzie w parze z profesjonalnymi usługami serwisowymi. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zadbają o Twojego SEAT-a i korzystając wyłącznie z oryginalnych części, naprawią wszystko to, co trzeba.

Nieważne czy chcesz kupić nowego SEAT-a, czy skorzystać z usług serwisowych dla swojego obecnego SEAT-a – zawsze masz pewność, że skorzystasz z najlepszej oferty.

W skład naszych usług wchodzi również program dla osób niepełnosprawnych. Dedykowane dla niego oferty są aktualizowane raz na kwartał.