SEAT Leon ST – wyjątkowe kombi, które zmienia Twój sposób patrzenia na ten segment aut. To bezkonkurencyjny samochód, w którym praktyczność łączy się z nowoczesnym designem. Tutaj zawsze możesz liczyć na mnóstwo przestrzeni i dynamicznego charakteru. Dlatego SEAT Leon ST to idealne miejsce dla każdego, kto marzy o rodzinnym aucie o sportowym zacięciu.

SEAT Leon ST

SEAT Leon ST wyznacza nowy standard dla samochodów w klasie kombi. Posiada dynamiczną linię nadwozia o sportowym charakterze oraz został on wyposażony w najnowsze technologie, które czynią z niego niezwykle praktyczne i wszechstronne kombi. Przestrzeń bagażowa oferuje imponującą pojemność wynoszącą 587 litrów, która po złożeniu tylnych siedzeń wzrasta do nawet 1470 litrów. 

Wśród zastosowanych w Leonie ST technologii znajdziesz m.in. asystenta świateł drogowych, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, kamerę cofania czy dynamiczną kontrolę podwozia. Ale oprócz najróżniejszych innowacji, możesz skorzystać z szerokiej gamy zaawansowanych jednostek napędowych – zarówno benzynowych, jak i diesla. Każdy z silników został zaprojektowany tak, by mieć duże osiągi przy niskiej emisji zanieczyszczeń.