W firmie SEAT chcemy, by nasze samochody były zarówno ekomominczne i paliwooszczędne, jak i dawały radość z jazdy. Udało się nam to osiągnąć dzięki modelom Ecomotive. Dzięki zaawansowanej technologii nasze w naszych samochodach ekologicznych zmniejszyliśmy zarówno zużycie paliwa, jak i emisję CO2, bez uszczebku dla osiągów. W ten sposób nasz auta są bardziej przyjazne i dla środowiska, i dla Twojego portfela.

Tajemnica tkwi w technologii. Silniki Ecomotive są wyposażone w przełomowy system Start/Stop, który wyłącza silnik, gdy samochód pracuje na biegu jałowym na światłach. Naciśnięcie sprzęgła powoduje ponowne uruchomienie silnika. Wyposażone są również w system odzyskiwania mocy podczas hamowania, który akumuluje utraconą podczas hamowania energię i wykorzystuje ją do przyspieszania lub podczas uruchomienia. Z czasem może to zaoszczędzić sporo pieniędzy na paliwo i zmniejszyć szkodliwą emisję.

Jest to ten rodzaj inteligentnej technologii, która pomogła nam stworzyć oszczędne samochody, które mają jedną z najniższych emisji CO2 w swojej klasie. Wypróbuj jedno z naszych aut ekologicznych już dziś, a zobaczysz dlaczego jazda nimi możę dostarczyć więcej emocji.