Produkując modele typu sedan, szczególną uwagę zwracamy na styl i jakość wykonania. U podstaw takiego podejścia leży nasza chęć do tworzenia modeli, które wyznaczają nowe trendy w motoryzacji. Tak powstał sedan Toledo – auto, w którym podróżowanie z rodziną nie musi być kompromisem między wygodą, zabawą a osiągami.

Rodzinny i sportowy SEAT Toledo

Toledo jest eleganckim sedanem o dynamicznej sylwetce, który swoim charakterem nie przypomina innych dostępnych na rynku. Uderzające agresywne linie nadwozia i wnętrze, które jest i luksusowe, i praktyczne. Wśród dziesiątek zastosowanych technologii w kabinie SEAT-a Toledo znajdziesz między innymi systemy multimedialne z nawigacją satelitarną i Bluetooth®, łagodne oświetlenie wnętrza diodami LED budujące atmosferę zgodną z Twoim nastrojem czy System Rozpoznawania Zmęczenia.

Ten jedyny w swoim rodzaju sedan jest niezwykle przestronny, co pozwala wygodnie podróżować nawet 5 osobom. Każda z nich podczas jazdy chroniona jest przez aktywne i pasywne technologie bezpieczeństwa SEAT-a Toledo. Sprawia to, że samochodem możesz jechać bez niepotrzebnych nerwów o swoją rodzinę. Co więcej, pojemny bagażnik sedana pomieści wszystko to, co chcesz ze sobą zabrać. Sedan SEAT Toledo to zabawa i wygoda, to rzeczywiste piękno, które nigdy nie było tak genialne.