W SEAT-cie wierzymy w serwis. Wiemy, że tak samo ważne jest utrzymanie samochodu, jak utrzymanie naszej relacji z Tobą. Dlatego zawsze gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy. Nasi eksperci od hiszpańskiej motoryzacji zadbają o Twojego SEAT-a i naprawią wszystko, co będzie trzeba, korzystając wyłącznie z oryginalnych części i akcesoriów SEAT-a. Masz to jak w banku!

Sieć serwisów SEAT

Nasza sieć serwisów zapewni Ci każdą pomoc, jakiej potrzebujesz. Z myślą o Twoim SEAT-cie korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, oryginalnych części, a także usług najlepszych specjalistów od hiszpańskiej motoryzacji w branży. Zapewniamy kompleksową obsługę – od diagnostyki i usług konserwacyjnych, przez wymianę opon, płynu hamulcowego i konserwację układu klimatyzacji, po wymianę paska rozrządu, sprzęgła czy skrzyni biegów. Naszym klientom zapewniamy również samochód zastępczy. 

Ochrona środowiska

SEAT dba o to, aby maksymalnie zminimalizować negatywny wpływ naszych aut na środowisko naturalne i Twój portfel. Od chwili zakupu, aż do dnia złomowania, każdy moment życia Twojego SEAT- jest dokładnie rozliczany. Aby nasze samochody były możliwie najbardziej ekonomiczne i przyjazne środowisku, stale dążymy do zmniejszenia ich masy, poprawy aerodynamiki i zmniejszenia zużycia paliwa. Przestrzegamy obowiązujących wymogów w zakresie recyklingu i z dużą dbałością wybieramy materiały i części przyjazne dla środowiska, które są łatwe do ponownego wykorzystania.

Oryginalne akcesoria

Oryginalne akcesoria SEAT oferują pełną gamę opcji, dzięki którym możesz dostosować SEAT-a do swojego stylu. Od sportowych elementów, podkreślających jego sportowy charakter, do eleganckich dodatków zapewniających maksymalną personalizację. SEAT oferuje akcesoria zaprojektowane specjalnie dla Twojego samochodu. Są świetnie dopasowane do wybranego modelu SEAT-a, a także są zgodne z naszymi restrykcyjnymi standardami jakości.

Pobierz nasze katalogi i poznaj wszystkie akcesoria dostępne dla każdego modelu SEAT-a. Korzystając z naszej bogatej sieci autoryzowanych dealerów, możesz wspólnie z naszymi doradcami dobrać akcesoria odpowiednie do Twojego SEAT-a.

Serwis SEAT online

Dzięki systemowi rezerwacji online możesz z domu czy biura zarezerwować wizytę serwisową u dowolnego dealera, który bierze udział w tym programie. Możesz zrobić to przez Internet w sześciu krokach - szybko i łatwo. Umawiając się do serwisu SEAT online oszczędzasz czas i zyskujesz spokój.