Rodzinny samochód – nowy SEAT Alhambra

Praktyczne połączenie przestronności wnętrza i elastycznych oraz praktycznych rozwiązań. Zrób pierwszy krok w stronę komfortowych i bezpiecznych rodzinnych podróży. Przyjrzyj się vanowi, którego pokochają Twoi bliscy!

Oto rodzinny SEAT Alhambra. 2340 litrów przestrzeni i wnętrze łatwo dostosowujące się do potrzeb wszystkich pasażerów – tych młodszych i tych trochę starszych. Wystarczy złożyć siedzenia i już masz większy bagażnik, w którym zmieścisz rower i zestaw piknikowy z namiotem. Funkcja profil trasy dostosowuje zawieszenia w zależności od Twojego nastroju, rodzaju nawierzchni i warunków jazdy. Wybierz jeden z trybów jazdy – normalny, komfort i Sport – by cieszyć się sztywniejszym lub bardziej miękkim zawieszeniem, czy wybranym ustawieniem reakcji układu wspomagania kierownicy. We wnętrzu znajdziesz także cały szereg najnowszych technologii, takich jak systemy multimedialne, reflektory bi-ksenonowe, system bezkluczykowy KESSY i technologię Mirror Link.

Rodzinny SEAT Alhambra może być wyposażony w elektryczną tylną klapę bagażnika, a także w samoczynnie przesuwane drzwi boczne. Poza przednimi drzwiami, wszystkie inne są sterowane elektronicznie. Dzięki nim wsiadanie i wysiadanie, a także załadunek czy rozładunek Alhambry są dziecinnie proste.